2019 Restricted 8B after Session  2   09 November 2019

                                           Clubs      MPs     Sess1   Sess2    Total

  1   Mark Forshaw & Hafizur Khan         East/Nort   993.2   60.79   60.93*  121.72      
  2   Steve Boughey & Kevin Hu            Akar/Akar   972.2   64.46*  54.68   119.14      
  3   Nick Edginton & Alec Isaacs         Nort/East   954.2   63.60   53.33   116.93      
  4   Prem Soundra & Michael Hickey       Howi/Howi   934.2   57.84   56.64   114.48      
  5   Sue Wedde & Cheryl Parsons          Auck/Auck   930.8   61.89   52.19   114.08      
  6   Elizabeth Schuck & John O'Connor    Well/Auck   927.4   58.71   54.95   113.66      
  7   Peer Bach & Takayo Yanagisawa       Auck/Auck   899.8   64.71*  45.57   110.28      
  8=  Kevin Birch & Julie Quilty          Fran/Fran   874.2   59.31   47.82   107.14      
  8=  Rhonda Graham & Ilona West          Nort/Nort   874.2   59.06   48.06   107.12      
 10   Gayle Christensen & Rod Christensen Whan/Whan   873.2   59.31   47.69   107.01      
 11   Christine Wilson & Terrey Durbin    Nort/Nort   867.2   60.30   45.98   106.28      
 12   Carol Bearsley & Susan Steedman     MtAl/MtAl   842.9   57.23   46.06   103.30      
 13   Colin Bray & Fred Dennerly          East/East   838.2   60.42   42.30   102.72      
 14   Judy Canton & Betty Kenny           East/East   837.8   51.59   51.08   102.67      
 15   Jocelyn Southon & Margaret Wilson   Papa/Papa   836.8   46.57   55.98*  102.55      
 16   Graeme Duhs & Paul Grimmer          Wark/Wark   833.2   53.31   48.80   102.11      
 17   Bianca Van Rangelrooy & Mark Lynn   Auck/Auck   827.8   53.43   48.02   101.45      
 18   Colleen Smith & Richard Buisson     East/East   827.2   56.38   45.00   101.38      
 19   Sue Beale & Linley Barrack          East/Nort   816.8   48.65   51.44   100.10      
 20   Rosemary Jackson & Rosaleen Koch    East/Nort   808.8   53.31   45.81    99.12      
 21   Geoff Sullivan & Matthew Johnson    East/East   805.8   56.86   41.89    98.76      
 22   Elaine Bentley & Helene Labreche    East/East   805.1   53.43   45.23    98.66      
 23   Patricia Lavelle & Sue Bain         East/Nort   789.8   54.42   42.38    96.79      
 24   James Thompson & Marlene Young      Howi/Howi   784.4   50.73   45.39    96.13      
 25   Lily Lui & Jennifer Knight          East/East   772.8   56.38   38.34    94.71      
 26   Raewyn Jesson & Philippe Bernard    East/East   765.6   53.92   39.90    93.82      
 27   Pauline Bendall & Enid Di-Cesare    East/East   763.8   42.89   50.71    93.60      
 28   Gillian Goodall & Pat Williams      Howi/Howi   755.2   44.36   48.19    92.55      
 29   Angela Signal & Val Tetley          Papa/Papa   752.8   49.27   42.99    92.26      
 30   Kathryn Holmes & Mackenzie Rhodes   East/East   749.8   53.55   38.34    91.88      
 31   Betty Hopley & Joan Stanford        East/East   744.2   55.88   35.32    91.20      
 32   Bryan Travers & Neil Beckett        Howi/Howi   727.8   48.40   40.78    89.19      
 33   Lyn Kingsnorth & Sue Agliatta       East/East   708.8   47.06   39.80    86.86      
 34   Lawrence Bredenkamp & Leonie Gubb   Orew/Orew   686.2   52.57   31.52    84.10      
 35   Lisa Christmas & Bruce Aitken       East/Nort   665.4   39.95   41.59    81.54      
 36   Robin Stevenson & Rob Paull         East/East   535.2   39.47   26.13    65.59
      
                                        Weightings  108.3%   91.7%